لیبل اسکرچ

لیبل اسکرچ (label scratch) یا برچسب اسکرچ پوشش امنیتی یکبار مصرف با قابلیت خراش پذیری هستد که به راحتی از بین نمی روند.
در واقع لیبل اسکرچ، برچسب امنیتی است که از یک لایه شفاف و یک لایه ماده قابل خراش پذیر تشکیل شده است که از بارکد یا کدمتغیر روی کارت و یا لیبل محافظت می کند و نیازی به روکش سلفون یا لمینت ندارد.
 تنها زمانی لایه امنیتی خراش پذیر پاک می شود که با ناخن یا سکه به روی آن را خراش دهید.
زمانی که پوشش امنیتی را خراش می دهید هر کد متغیر و یا کد تخفیف که زیر پوشش امنیتی اسکرچ باشد را نشان می دهد.
بعد از خراشیدن لایه امنیتی مشتری شما را از جایزه و کد تخفیف برنده شده با خبر می سازد.

مراحل استفاده از لیبل اسکرچ

با توجه به نیاز شما در ابتدا کارت اسکرچ و یا لیبل (برچسب) با طراحی که از قبل در نظر گرفته اید چاپ می شود، کد های مد نظر شما نیز در یک ستون فایل اکسل دریافت می شود و به همان ترتیب روی کارت اسکرچ یا لیبل اسکرچ چاپ می شوند.
و در مرحله ی نهایی تولید، لیبل اسکرچ (پوشش امنیتی خراش پذیر) به وسیله ی ماشین آلات به صورت مکانیزه روی کد های متغیر قرار می گیرند و از اطلاعات متغیر محافظت می کنند.
کد های متغیر اعداد یا ترکیبی از اعداد و حروف هستند که شما می توانید به صورت یک ستون در فایل اکسل ارسال کنید یا با توجه به نیاز شما ما کد های دلخواه به سفارش شما رایگان تولید می کنیم و فایل رو برای شما ارسال می کنیم.
 کد های چاپ شده هر کدام منحصرا برای یک مصرف کننده بوده و هر کد روی کارت با کد روی کارت دیگر متفاوت است و فقط امکان استفاده برای یک بار استفاده چاپ شده اند.
لیبل اسکرچ را می توان روی هر سطح صافی الصاق کرد.

انواع سایز لیبل اسکرچ

با توجه به نیاز، لیبل اسکرچ از طرح اصالت کالا سازمان غذا و دارو گرفته تا کارت اسکرچ قرعه کشی، کارت تخفیف، کارت گارانتی  و هر محصولی که نیاز به چاپ کد متغیر یا بارکد متغیر روی محصول یا قرارگیری در بسته بندی محصول را داشته باشد، تولید و استفاده می شود.

لیست قیمت لیبل اسکرچ تک ردیفه

سایز
حداقل سفارش
قیمت هر عدد
قیمت کل
6×14
1000
90
تماس بگیرید
7×16
1000
100
تماس بگیرید
7×25
1000
110
تماس بگیرید
8×30
1000
120
تماس بگیرید
لیبل اسکرچ 7x25
برچسب امنیتی موجود در لیبل اسکرچ باعث می شود امنیت کد ها و اطلاعات  شما حفظ شود.
اگر کسی سعی کند برچسب اسکرچ را از سطح چسبیده شده جدا کند، برچسب پاره می شود.

چرا لیبل اسکرچ (label scratch)

چلوگیری از فروش محصول تقلبی توسط سود جویان که اتفاقا تعدادشان کم نیست همواره دغدغه تولید کنندگان یا بازرگانانی که اقدام به واردات کالا می کنندبوده است.
جعل کالای تولیدی یا وارداتی، مشکلات زیادی را برای تولید کننده و مصرف کننده کالا و خدمات به وجود می آورد.
به عنوان مثال از بین رفتن اعتماد نسبت به برند، صدمات و مالی و جانی، کاهش فروش محصول و خدمات و…. که اتفاقاتی بعضا برگشت ناپذیر را به دنبال دارند.
بنابراین جلوگیری از جعل برند و محصولات توسط کارت یا لیبل اصالت کالا که جلوگیری از جعل و تولید کالاهای تقلبی شده و علاوه بر آن چون کد ها به سامانه پیامکی و سیستم باشگاه مشتریان شما ارسال می شود اطلاعات بسیار بزرگی برای استفاده در آینده برای شما به ارمغان می آورد.
کد های ارسالی توسط مصرف کننده نهایی کالا با برگشت پیامک، محصول اصلی را تایید می کند و راه را برای تولید کالاهای تقلبی مسدود می کند.

لیبل اسکرچ یا برچسب اسکرچ

کارت شارژ اپراتور های تلفن همراه(همراه اول،ایرانسل،رایتل)، کارت قرعه کشی، کارت تخفیف، کارت هدیه و به طور کلی جهت حفظ اطلاعات محرمانه روی هر محصول با ارزشی استفاده می شود.
از لیبل امنیتی معمولابرای ایمن سازی کارتهای شارژ،قرعه کشی،هدیه،کارت تخفیف و هر کارتی که به کد فعالسازی نیاز دارد استفاده می شود تا کارت و یا برچسب محصول شما رو در مقابل سوء استفاده در هر مرحله از تولید نگه دارد.
  • مقاوم در برابر سایش
  • پوشانندگی قوی با رنگ تیره
  • استفاده از بهترین لایه شفاف با چسبندگی بالا
  • بهترین و مناسب ترین قیمت
  • کیفیت تولید بالا و ماندگاری بسیار بالا
  • امکان الصاق روی هر سطح صاف و صیقلی
  • سهولت خراش پذیری
  • ضخامت مناسب جهت عدم انتقال نور و افشای اطلاعات
  • تیغ امنیتی
  • استحکام در مقابل نور و گرما
مواد اولیه ما از بهترین مواد اولیه از نظر خراش پذیری، ماندگاری و چسبندگی روی محصول به تولید انبوه رسیده است و همهی سفارش ها در  فرآیند کنترل کیفیت تست شده و عملکرد برچسب ها سنجیده می شوند
برچسب اسکرچ امنیتی ما در موارد : طرح اصالت کالا، چاپ کارت قرعه کشی، چاپ کارت تخفیف و چاپ هر نوع کارت رمزداری با تامین نیاز کارخانه های تولید انبوه طراحی شده اند.
ما بالاترین استاندارد های کیفیت تولید را داریم و از نظر مقاومت و استحکام، چسبندگی، کیفیت و… با بالاترین فناوری و کیفیت مواد اولیه را استفاده می کنیم.
برچسب اسکرچ های ما طوری طراحی و ساخته شده اند که در بدترین محیط ها و بدترین شرایط هم کیفیت خودشون رو حفظ می کنند.
لیبل اسکرچ

امنیت اطلاعات خودتون رو تضمین کنید.

یکی از موارد استفاده برچسب اسکرچ جهت جلوگیری از خرید محصول تقلبی است.
زمانی که محصول شما کد اصالت یا کد فعالسازس و گارانتی داشته باشد و از کد درج شده به وسیله برچسب اسکرچ محافظت شود، امکان اینکه مشتریان محصول تقلبی بخرند بسیار کم می شود زیرا کدی که روی محصول است نشان دهنده اصل بودن کالاست. 

موارد استفاده لیبل اسکرچ

بهترین نمونه ی استفاده شده برچسب اسکرچ روی کارت شارژهای تلفن همراه است.
از دیگر کاربرد های چاپ برچسب اسکرچ می توان به کارت قرعه کشی ، کارت اصالت کالا، کارت تخفیف ، لیبل اصالت کالا ، برچسب اطمینان و گارانتی کالا اشاره کرد.

مزایای لیبل اسکرچ

از مزایای برچسب اسکرچ می توان به ترغیب مصرف کننده جهت خرید محصول به وسیله قرعه کشی و تخفیف و حصول اطمینان با کد گارانتی و اصالت محصول اشاره کرد.
به این صورت که محصول خریداری شده که روی آن کد درج شده و به وسیله ی برچسب اسکرچ از کد درج شده محافظت می شود.
بعد از خراشیدن برچسب اسکرچ مشتری شما را از جایزه و کد تخفیف برنده شده با خبر می سازد
کد درج شده می تواند جنبه ی بازاریابی و ترغیب مصرف کننده به خرید کالا باشد یا بین محصول اصلی و تقلبی به وسیله ی کد های متغییر درج شده در سامانه تفاوت ایجاد کند و مشخص کند کدام محصول اصلی است و کدام محصول تقلبی.
جهت سفارش محصول تماس بگیرید.
5/5